Strona główna
ok ok
Untitled

Strona poświęcona nauce zdalnej dla uczniów
Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym

Dzisiaj jest:

Niedziela
29
Marca
2020 rokuDo wakacji
pozostało: 89 dni

Obecnie użytkowników online: 8


Witam!
Stronę tę poświęciłem głównie na materiały dla moich uczniów, związane z przedmiotami, których uczę. Obok dokumentacji i materiałów podstawowych, będę zamieszczał również materiały pomocnicze do opanowania materiału z danego przedmiotu.

Informatyka
Dla każdej klasy udostępniam jednostki lekcyjne, do których linki, będę uaktywniał przed każdymi kolejnymi zajęciami. Znajdują się tam: treści do zeszytu, zagadnienia do opanowania z odniesieniem do stron w podręczniku, pliki do pobrania z ćwiczeniami do wykonania na lekcji i do przećwiczenia w domu, testy sprawdzające w formie online, bądź w formacie .pdf lub .doc.
Pod tematami umieściłem specjalne formularze kontaktowe dla uczniów, z możliwością wysłania do mnie maila z pytaniem dotyczącym problemu, niejasności itp. w związku z konkretną lekcją. Linki do lekcji, które się już odbyły, pozostaną aktywne i będą cały czas dostępne dla uczniów.

Technika, Zajęcia techniczne
W związku z tym, że zajęcia te prowadzone są w klasach lekcyjnych, nie dzieliłem ich na jednostki, natomiast w linkach do poszczególnych klas, będę zamieszczał materiały do wybranych tematów, działów, linki do stron edukacyjnych z tematyką techniczną itp.
W miarę potrzeb będę tworzył testy online zgodnie ze zrealizowanym materiałem.

Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego
Zamieściłem tu dla uczniów wybrane treści z aktualnego Prawa o ruchu drogowym, dotyczące rowerzystów i motorowerzystów, podzielone na rozdziały i oddziały zgodnie z tekstem Ustawy. Różnice mogą wystąpić w numeracji poszczególnych punktów, gdyż są to treści (jak już wspomniałem) wybrane. Materiały te potrzebne będą podczas realizacji tematów dotyczących BRD oraz przygotowywania uczniów do egzaminów na kartę rowerową i motorowerową oraz wszelkich konkursów o tej tematyce.

Wychowawstwo
Dla uczniów i rodziców mojej klasy 6, zamieściłem link do bieżących ogłoszeń, dotyczących życia klasy, szczegóły dotyczące punktowego systemu oceniania uczniów z zachowania, galerie zdjęć z imprez klasowych w danym roku szkolnym, oceny, które będą dostępne dla rodziców po zalogowaniu się (link będzie aktywny najwcześniej, po pierwszym miesiącu nauki), oraz link do formularza kontaktowego z możliwością wysłania wiadomości bezpośrednio na mojego maila.

Poziome menu zawiera linki do:

  • głównej strony szkoły,
  • bieżącej strony startowej,
  • galerii, w której umieściłem trochę swoich prywatnych zdjęć,
  • mojej krótkiej wizytówki w formie CV,
  • materiałów dla sędziów piłkarskich, czyli mojego hobby, którym zajmuję się poza pracą zawodową,
  • ogólnego formularza kontaktowego.

Wszelkie brakujące treści będę uzupełniał w miarę potrzeb i dysponowania wolnym czasem.
Andrzej Jasionowski

© Copyright 2020 | Andrzej Jasionowski
Strona należy do domeny malochwiej.pl

Dotychczas odwiedziliście tę stronę:
2249 razy